Gdzie kupić ubrania XXL?

Gdzie kupić ubrania XXL?

Gdzie kupić ubrania XXL? Kobiety mające nieco więcej ciałka, niż modelki z flagowych magazynów mody często narzekają, że trudno zdobyć modne i wygodne ubrania. Trudno się z tym nie zgodzić, kiedy w większości sklepów “rozmiarówka” kończy się na 42. Co z tego, że fason jest rewelacyjny i już widzimy się w przepięknej bluzce, kiedy poszukując rozmiaru 48 i więcej, nie znajdujemy go i odchodzimy z kwitkiem. Istnieją jednak sposoby, aby zdobyć odzież zgodną z najnowszymi trendami w dużych rozmiarach, i to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Popularne portale ogłoszeniowe

Istnieje kilka popularnych portali internetowych, na których znajdziemy działy odzieżowe. Odzież dla puszystych  często posiada nawet odrębną zakładkę ułatwiającą poszukiwanie ubrań w rozmiarze XXL i większym. Nowe z metkami, nowe bez metek, a także używanie ubrania wystawiają na portalach zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby, którym nie są już potrzebne i chętnie przekażą je dalej, darując im tym samym drugie życie. Wygodna opcja filtrowania i możliwość wyboru rozmiaru, koloru, czy fasonu to udogodnienia, z których zdecydowanie warto korzystać. Co prawda trzeba ponieść koszty wysyłki, jednak często cena jest tak korzystna, że warto zapłacić dodatkową kwotę.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe cieszą się niegasnącą popularnością. Funkcjonalna opcja zakupu i ewentualnego odesłania ubrań, kiedy nie pasują, jest bardzo kusząca. Podobnie jak na portalach ogłoszeniowych, również w sklepach internetowych są opcje filtrowania, czy osobna zakładka dla osób kupujących odzież w większych rozmiarach. Bogata oferta, dostępność pełnej “rozmiarówki”, oraz najmodniejsze egzemplarze rodem ze światowych wybiegów zachęcają do zakupu. Czy warto zaopatrywać się w sklepie internetowym dla puszystych? Zdecydowanie warto, ponieważ asortyment może zadziwić nawet najbardziej wymagających klientów.

Sklepy stacjonarne

Gdzie kupić ubrania XXL?
Gdzie kupić ubrania XXL?

Gdzie zakupić płaszcz damski rozmiar 50 podczas kiedy w najpopularniejszych “sieciówkach” rozmiary kończą się na 42, lub 44? Oczywiście w sklepie stacjonarnym z odzieżą dla noszących ubrania w rozmiarach XXL i większych. Sklepy stacjonarne dla puszystych to bardzo często i chętnie wybierane rozwiązanie. Kluczowym powodem takiego stanu jest fakt, którym sklepy stacjonarne biją na głowę zakupy internetowe. Tym faktem jest możliwość przymierzenia ubrań. Nic bardziej nie zachęci do zakupu sukienki, bluzki, czy spodni, niż ich przymierzenie, przejrzenie się w lustrze i stwierdzenie: tak, to jest właśnie to, co muszę koniecznie mieć w swojej szafie. Jeśli dodatkowo na metce widnieje obniżona cena, a sprzedawca nadmienia, ze dziś jest dobry dzień na promocję i urwie z ceny jeszcze 5%, to już nic więcej nie trzeba do sfinalizowania zakupu. Sklepy i butiki stacjonarne dla osób puszystych z reguły  zaopatrują się w odzież najwyższej jakości. Powodem jest wprawne oko klientek i klientów, które w mig wychwyci towar niskiej jakości.

Second-hand

To rozwiązanie jest ulubionym sposobem na zdobycie fajnych niesztampowych ubrań dla większości osób noszących odzież w większych rozmiarach. Panie o wysublimowanym guście i posiadające swój wyjątkowy styl ubierania się zawsze znajdą tam coś dla siebie, przy czym należy nadmienić, że w bardzo korzystnej cenie. Podczas kiedy w sklepach i butikach ubrania często są bardzo do siebie podobne, w second-hand z pewnością każdy egzemplarz będzie inny. Współcześnie tego typu miejsca są wręcz oblegane przez osoby, które poszukują niestandardowych stylizacji w atrakcyjnej cenie. W większości sklepów second-hand odzież dla puszystych ma swój osobny, obszerny dział, co bardzo ułatwia zakupy. Ubrania eleganckie, sportowe, lub na co dzień w bardzo dobrym stanie, lub wręcz nowe z metkami są na wyciągnięcie ręki. Przeważnie można je również przymierzyć. To znakomite rozwiązanie dla osób, którym dbałość o środowisko nie jest obca. Dając ubraniom drugie życie, zamiast kupować coraz to nowe, jest pewną formą dbałości o naszą planetę.

Outlet

Eleganckie sukienki dla puszystych pań dobrej marki z pewnością znajdziemy w outlecie odzieżowym. Słowo outlet jest ostatnio niezwykle popularne, jednak czy każdy wie, co ono oznacza? To miejsce, w którym znajdziemy nową odzież znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Obniżki sięgają często 50, a nawet 70% ceny pierwotnej. Z czego wynika tak duża przecena? Z tego, że najczęściej nie znajdziemy tam pełnej “rozmiarówki” konkretnego modelu. W outletach znajdziemy pojedyncze modele z końcówek serii, egzemplarze z nadwyżek produkcyjnych, tzw. sample, oraz odzież pochodzącą z reklamacji. Ta ostatnia opcja nie zawsze oznacza wadę dyskwalifikującą. Czasem jest to brak guzika, bądź nierówny, nierzucający się w oczy szew na mankiecie. Znane marki co sezon “wypuszczają” nowe serie odzieży zgodne z najnowszymi trendami, natomiast ubrania z kolekcji pochodzących z kończącego się właśnie sezonu, które się nie sprzedały, wysyłają do outletów odzieżowych. Stąd brak całego wachlarza rozmiarów. Warto jednak zaglądać do outletów, ponieważ za ułamek ceny można zdobyć bardzo dobrej jakości ubrania w rozmiarze XXL i większym.